Kovo 1 dieną Klaipėdos universiteto Aula Magna konferencijų salėje vyko jubiliejinė 25-oji Klaipėdos universiteto Studentų sąjungos (KUSS) ataskaitų teikimo ir rinkimų konferencija. Jos metu buvo tvirtinamos Prezidentės Vaivos Makarauskaitės pristytos metinė veiklos ir finansinė ataskaitos bei buvusios Tarybos narės Karolinos Timinskaitės pristatyta metinė Tarybos ataskaita. Konferencijoje išrinkti trys naujieji Revizijos komisijos nariai – Martyna Varkalytė, Edmundas Jurkaitis, ir Revizijos komisijos pirmininkė – Aistė Stalmokaitė.

Kadenciją baigusi Prezidentė pristatydama veiklos ataskaitą džiaugėsi kadencijos pasiekimais. Kaip vieną svarbiausių pasiekimą ji išskyrė tai, kad nuo šiol Klaipėdos universiteto (KU) studentai gali džiaugtis padidėjusiu stipendijų fondu, kuris bus sudaromas ne tik iš valstybės finansuojamų (VF) studentų studijų mokesčio lėšų, bet ir valstybės nefinansuojamų (VNF) studentų lėšų. Jei anksčiau studijų sumažinimą gauti ar į stipendiją pretenduoti galėjo tik VF studentai, studijuojantys VNF nuo šiol taip pat turi šias galimybes. Nemažiau svarbiu pasiekimu kadenciją baigusi Prezidentė laiko ir iniciatyvą, padėjusią atnaujinti psichologinio konsultavimo paslaugas KU.

Šiai kadencijai kandidatuoti į Prezidento pareigas norą išreiškė dvi KU studentės. Po įtemptos kovos naująja Prezidente išrinkta sveikatos mokslų fakulteto II kurso radiologijos studentė Irma Vilutytė. Naujoji Prezidentė jau yra gerai pažįstama su akademiniais reikalais ir studentų atstovavimu KU – nuo pat studijų pradžios ji tapo KUSS tikrąja nare, vėliau tapo VII-ojo Senato nare, SvMF studentų atstovybės Pirmininke, šio fakulteto Tarybos ir Dekanato nare bei KU akademinės etikos komiteto nare. Ji taip pat buvo kadenciją ką tik baigusios Prezidentės Vaivos Makarauskaitės komandoje kaip jos Viceprezidentė, tad KUSS Prezidento darbas jai nėra nepažįstamas.

Naująjį centrinį biurą kartu su Prezidente sudaro dar 10 narių – Viceprezidentas Klaidas Drevinskas, socialinių ir akademinių reikalų koordinatorė Rūta Utakytė, socialinių ir akademinių reikalų užsienio studentams koordinatorius Karolis Žalimas, komunikacijos koordinatorė Laura Valatkevičiūtė, finansų paieškos ir rinkodaros koordinatorius Kęstutis Gricius, projektų koordinatorė Regina Joneikytė, IT ir LSP koordinatorius Justas Jankauskas, kultūros koordinatorės Roberta Skujaitė ir Neringa Mažeikytė bei savanorė Greta Monstavičiūtė.

Kaip vieną savo pagrindinių tikslų naujoji Prezidentė išskiria būtinybę inicijuoti studijų programų komitetų kūrimą KU. Dar viena naujovė, pasieksianti KUSS su naująja valdžia, yra teisinis studentų konsultavimas, kuris padės KUSS nariams geriau atstovauti KU studentus. Ne mažiau svarbios išlieka ir tokios užduotys kaip užsienio studentų integracija ir jų atstovavimas, kuriai spręsti po ilgos pertraukos vėl paskirtas koordinatorius, vidinės komunikacijos gerinimas organizacijoje, studentų atstovų kompetencijų kėlimas bei organizacijos įvaizdžio formavimas. Naujoji Prezidentė pabrėžia, kad visada yra atvira kitų idėjoms ir pasiūlymams bei nori bendradarbiauti su visais KU studentais, KUSS ir KU Alumni bei kitomis organizacijomis.