Kovo 9 dieną Klaipėdos universiteto Aula Magna konferencijų salėje vyko 24-oji Klaipėdos universiteto Studentų sąjungos (KUSS) ataskaitų teikimo ir rinkimų konferencija. Jos metu buvo pristatomos ir tvirtinamos Klaipėdos universiteto Studentų sąjungos metinė ir finansinė ataskaitos, Tarybos ir Revizijos veiklos ataskaitos. Taip pat konferencijoje buvo renkamas naujasis KUSS Prezidentas ir Revizijos komisijos nariai.

Naująja Prezidente išrinkta III kurso lietuvių filologijos ir režisūros studentė Vaiva Makarauskaitė. Savanorystė ir vadovavimas jai nėra nauja – jau pirmame kurse ji tapo savo grupės seniūne, dvejus metus buvo jaunoji kuratorė ir „Fuksų“ stovyklos grupės vadovė. Vėliau tapo Humanitarinių mokslų fakulteto (HUMF) tarybos nare, tapusi Prezidiumo nare iš pradžių buvo tik savanorė, o vėliau – kultūros koordinatorė, taip pat buvo VII Senato narė.

Jos komandą sudaro 10 žmonių – Viceprezidentė Irma Radavičiūtė, Akademinių reikalų koordinatorė Deimantė Bieliajevaitė, Socialinių reikalų koordinatorius Klaidas Drevinskas, Komunikacijos koordinatorė Laura Valatkevičiūtė, Finansų paieškos ir rinkodaros koordinatorius Vladislav Račkovskij, Projektų koordinatorė Regina Joneikytė, IT ir LSP koordinatorius David Martirosian, Kultūros koordinatorė Roberta Skujaitė ir savanoriai – Julija Paičiūtė ir Edmundas Jurkaitis.

Pagrindinis naujosios komandos tikslas – atstovauti studentams aukštojo mokslo reformos kontekste. Ne mažiau svarbūs ir kiti tikslai – studentų skatinimo tvarkos keitimas ir stipendijų fondo didėjimas, studentų atstovų kompetencijų kėlimas ir studentų savivaldos stiprinimas, naujos rašto darbų tvarkos parengimas ir užsienio studentų integracija.

Taip pat Konferencijos metu kadenciją baigusi Prezidentė Aistė Stalmokaitė pristatė savo metinę veiklos ir finansinę ataskaitas, o buvusi Tarybos narė Martyna Varkalytė pristatė metinę Tarybos ataskaitą. Visos ataskaitos buvo patvirtintos. Konferencijoje išrinkti trys naujieji Revizijos komisijos nariai – Edgaras Poška, Karolina Timinskaitė, ir Revizijos komisijos pirmininkė – Martyna Varkalytė.