Jau 10 metus iš eilės organizuotas jubiliejinis, neatsiejama tradicija tapęs Klaipėdos universiteto studentų sąjungos Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto Studentų atstovybės renginys ,,Atverk širdį pavasariui“ išryškėjo naujomis spalvomis – šiemet talentų pasirodymų vakaras  išaugo į savaitės renginių ciklą! Gegužės 8-12 dienomis KU bendruomenė, dalyvaudama įvairiose veiklose, turėjo puikią galimybę atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir pajusti pavasarį savo širdyse.

Gegužės 8 dieną, pirmadienį, ilgosios pertraukos metu, visuose fakultetuose buvo dalinamos motyvuojančios kortelės, skatinančios pasitikėti savimi ir neužmiršti, kad mes visi esame unikalūs. Ant kortelių buvo prierašas – ,,Perduok kitam“ – kad šie žodžiai pradžiugintų kuo daugiau žmonių ir sukeltų šypseną bent minutei.

Gegužės 9 dieną, antradienį, ne tik studentai, bet ir dėstytojai patikrinto savo literatūrines žinias, dalyvaudami Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos žaidime ,,Knygosūkis“, kuriame dėl  pirmosios vietos varžėsi net aštuonios komandos. Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakultete vykusi nuožmi kova būtų pasibaigusi triuškinančia HUMF Baltų filologijos katedros dėstytojų pergale, tačiau šie perleido žaidimą į studentų rankas, tad pirmąją vietą užėmė komanda „Žinai atsakymą?“, antrąją vietą – „Pikačiu“, trečiąją – „Drąsutis ir Co“. Žaidimo metu studentai stebėjosi, kad literatūrinis žaidimas, iš tiesų, įtraukia, o  viešosios I. Simonaitytės bibliotekos kolektyvas džiaugėsi gausiu dalyvaujančiųjų skaičiumi.

Trečiadienį visų fakultetų studentų atstovybės skatino aplinkinius nepamiršti ir mažųjų mūsų keturkojų draugų. Ilgosios pertraukos metu buvo surengta socialinė akcija beglobiams gyvūnams  paremti ,,Pirk pyragėlį – paremk gyvūnėlį“. Akcijos metu buvo aukojami pinigai, kurie bus skirti gyvūnų globos namų ,,Būk mano draugas“ gyvūnų išlaikymui. Džiugu, jog atsirado neabejingų, kurie su dideliu nuoširdumu pirko skanėstus, kad prisidėtų prie idėjos įgyvendinimo!

,,Atverk širdį pavasariui“ buvo užbaigtas ketvirtadienį vykusiu finaliniu renginiu – protmūšiu ,,Įsileisk tu tą pavasarį!“, kurį paruošė KUSS Viceprezidentė Indrė Čedavičiūtė. Protų kovoje, vykusioje Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakultete, savo jėgas išbandė 9 komandos. Kova buvo nelengva, tačiau netrūko azarto ir nuostabos išvydus atsakymus į klausimus.  Protmūšio pabaigoje paaiškėjo nugalėtojų komandos: pirmoji vieta – „Gegužės sniegkasiai“, antroji – „Pikačiu“, trečioji vieta – „Truba diela“.

Klaipėdos universiteto Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto studentų atstovybė džiaugiasi, jog šiemet pakeisto formato renginys ,,Atverk širdį pavasariui“ susilaukė nemažai susidomėjimo ir tikisi, kad per šią savaitę dalyvavusieji pajuto savo širdyse pavasario šilumą!