Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakultetas birželį pradeda pozityvia ir daug žadančia nuotaika. Studentų atstovybės Pirmininkė Martyna Dabkevičiūtė ir Vicepirmininkė Goda Pukelytė dalyvavo susitikime su naujai išrinktu, birželio 1-ąją dieną KU Senato patvirtintu, Dekanu prof. dr. Rimantu Balsiu. Susitikimo metu Dekanas išdėstė pirmuosius užsibrėžtus tikslus ir jau pradėtus daryti darbus.

Vienas iš tikslų – gerinti fakulteto infrastruktūrą. Tikimąsi atlikti remontą koridoriuose, dėmesys bus skiriamas salei, kurioje daug laiko praleidžia Lietuvių filologijos ir režisūros studentai, ruošdamiesi teatro meno pagrindų paskaitai. Anot Dekano, didelė problema yra tai, jog šiuo metu Humanitarinių mokslų biblioteka vis dar yra Studlende, tad sieks, kad knygas studentai galėtų pasiimti iš HUMF. Džiugu, jog jau dabar iš Sveikatos mokslų fakulteto yra perkeliamos kompiuterių auditorijos ir tai studentams nebesukels nepatogumų.

Dekanui taip pat yra labai svarbus ryšys su studentais ir kokybiška informacijos sklaida, todėl rugsėjį yra planuojamas viešas susitikimas, kurio metu Dekanas prisistatys studentams bei akcentuos dėstytojų vertinimo sistemos svarbą.

Nuotrauka: Kauno diena.